Dacia Sandero Stepway

Crossover solidny i wszechstronny

DACIA SANDERO STEPWAY JUŻ OD 831 ZŁ/MIES. BRUTTO (RRSO 12,99%) W KREDYCIE SMART START (1)

  • silniki ECO-G z fabryczną instalacją LPG
  • 3 lata gwarancji + 2 lata dodatkowej ochrony pogwarancyjnej (2)
  • 5 lat przeglądów 
  • ubezpieczenie za 1,99% przy wyborze kredytu Smart Start (3) 
  • zyskaj do 4 390 zł na wkład własny (4)

 

Zapytaj o ofertę

offer-image.webp
dacia-sandero-stepway-bji-ph1-002.jpg

Solidny i wszechstronny

Sandero Stepway odsłania swój całkowicie odnowiony design, podkreślając jednocześnie swój styl crossovera. Wnętrze przywita Cię wyjątkową, wielofunkcyjną przestrzenią, w której przeżyjesz wyjątkowe przygody w 100% komforcie. 

Dowiedz się więcej

Funkcjonalne wnętrze
i wyjątkowe wykończenie

san-step-img-2.png

Panoramiczna deska rozdzielcza, wysoka konsola centralna z podłokietnikiem i schowkami, duży, 8’’ ekran, aby móc odczytywać informacje bez odrywania oczu od drogi... Podróżuj w najlepszych warunkach!

san-step-img-3.png

Przeprojektowane klamki drzwi, spersonalizowana tapicerka Stepway, dyskretne wstawki w kolorze pomarańczowym, aby jeszcze bardziej podkreślić dynamizm, ekskluzywne logotypy „Stepway”... Sandero Stepway wyróżnia się stylem.

Wyposażenie

Prostota użytkowania
i wszechstronność

b2e176718f.webp

Modułowe relingi dachowe

Wczoraj chciałeś(aś) przewieźć rower, natomiast dziś musisz zamontować bagażnik dachowy? Zyskaj więcej miejsca dzięki genialnym, modułowym relingom dachowym, które zamieniają się poprzeczne relingi dachowe, umożliwiając zamontowanie przedmiotów bez konieczności kupowania nowego zestawu. A to spryciarz!

8c9554ddb5.webp

Bagażnik modułowy

Często coś przewozisz? Skorzystaj z jeszcze bardziej przestronnego bagażnika dzięki składanej kanapie tylnej.

dacia-sandero-stepway-bji-ph1-008.jpg

Podwyższony prześwit

Dzięki podwyższonemu prześwitowi, z łatwością pokonasz różne rodzaje nawierzchni za kierownicą Twojego Sandero Stepway.

Multimedia

Współczesna technologia

dacia-sandero-stepway-bji-ph1-013.jpg

Media Nav*

Miej dostęp do wszystkich informacji, nie spuszczając wzroku z drogi dzięki dużemu 8’’ ekranowi dotykowemu z funkcją replikacji telefonu komórkowego. Telefon, radio, nawigacja GPS, multimedia… Podłącz swój smartfon przez Bluetooth® lub do gniazd jack i USB. Dzięki 6 zintegrowanym głośnikom, możesz korzystać z wysokiej jakości dźwięku.

* Kompatybilny z Android Auto™ i Apple CarPlay™. 

35f0e80462.webp

Media Display*

Uzyskaj dostęp do swoich ulubionych aplikacji z poziomu dużego 8’’ ekranu dotykowego z funkcją replikacji telefonu komórkowego i podróżuj w rytmie swojej ulubionej muzyki dzięki 4 zintegrowanym głośnikom. 

dacia-sandero-stepway-bji-ph1-015.jpg

Media Control i aplikacja Dacia Media Control

Dzięki nowemu systemowi Media Control z radiem, parowaniem telefonu Bluetooth® możesz sterować systemem audio za pomocą przełączników na kierownicy. Aby pobyt na pokładzie był jeszcze bardziej komfortowy, aplikacja Dacia Media Control ułatwia dostęp do Twojego ulubionego systemu nawigacji w telefonie komórkowym i wyświetla interfejs radia na ekranie. 2 głośniki są zabudowane w drzwiach przednich.

(1) RRSO dla Kredytu Dacia Smart Start wynosi 12,99% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 89 341,00 zł, okres 61 miesięcy, wpłata własna 15 724,02 zł (w tym dopłata Importera 4 467,05 zł), oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 8,99%, finansowane: prowizja bankowa: 2 944,68 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 5 604,31 zł. Miesięczna rata kredytowa 1 093,15 zł. Ostatnia rata 46 153,56 zł. Całkowita kwota kredytu: 73 616,98 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 11 1742,61 zł. Stan na dzień 03.07.2024 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce (Mobilize Financial Services) i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Mobilize Financial Services to marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o.

(2) Pakiet przeglądów Easy Service dla Sandero Stepway dostępne w cenie 3 799 zł zawiera dodatkowe 2 lata ochrony pogwarancyjnej z limitem 80 000 km. Oferta za 3 799 zł obowiązuje w ciągu trzech miesięcy od chwili wydania pojazdu. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Dacii

(3) Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie DACIA – ALLIANZ , PZU, ERGO HESTIA. WARTA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 1,99% wartości samochodu w ramach finansowania Dacia Smart Start i Dacia Business Plan, skierowany jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Wszelkie ewentualne zwyżki za użytkowanie pojazdu opłaca klient. Ofertą nie mogą zostać objęci klienci, którzy według obowiązującej w segmentacji w wymienionych TU przynależą do segmentu Klienta Korporacyjnego.

(4) Zysk zależy od wersji wyposażenia wybranego pojazdu i stanowi dopłatę do wkładu własnego w finansowaniu Smart Start w RCI Banque S.A. Oddział w Polsce (dopłata obniży wysokość raty i koszt kredytu). Oferta obowiązuje od 03.06.2024 do 30.09.2024 r. Dostępność pojazdu może się różnić w zależności od dostępności w salonie. Szczegóły u Autoryzowanych Partnerów Dacia, których lista dostępna jest na dacia.pl